Marketing Wideo

Dariusz Kraśnicki z Wrocławia

Jestem lekarzem medycyny transportu z Wrocławia, który swoją działalność oparł na szybkim dostępie do informacji porzez wyszukiwarkę Google, a ostatnio YouTube. Powoli firma doktor Dariusz Kraśnicki stała się rozpoznawalną marką na miejscowym wrocławskim rynku, a stopniowo zaczęli trafiać Pacjenci z całego Dolnego Śląska i nie tylko.

Do tej pory marketingiem internetowym zajmowałem się raczej jako hobby. Tym nie mniej przez kilka lat zdobyłem poprzez eksperymentowanie na Google i swoich stronach pewne doświadczenie i uważam, że warto się nim jakoś podzielić. Nie zamierzam tworzyć jakiś płatnych kursów czy produktów.

Uważam, że wynalazek wyszukiwarek w 1997 roku jest największym błogosławieństwem dla typowych małych firm, takich jak moja czy Twoja i grzechem nie jest z niego nie skorzystać. Niestety ciągle powstaje wiele stron internetowych na zasadzie broszurek, całkowicie nie odwiedzanych i nie przynoszących właścicielom żadnych korzyści. Ich własciciele nie mają w ogóle pomysłu na biznes offline poprzez marketing internetowy.

Zakup YouTube przez Google spowodował olbrzymie mozliwości. Wyniki z filmów zaczęły sie pojawiać w tej wyszukiwarce, często bez większego wysiłku.
Postęp w elektronice oraz oprogramowaniu ułatwił masową produkcję przyzwoitych filmów oraz bezpośredniej Face to Face promocji Twojej Firmy.
Połączenie klasycznej strony i filmów wideo w formie Video-Bloga jest wkroczeniem prosto w XXI wiek marketingu internetowego poprzez marketing wideo.

Jeżeli masz ochotę z tego skorzystać, to zapraszam do wizyt na moim blogu www.Wideo-Marketing.pl jak również bezwłocznego zakupu kamery cyfrowej.
Jest to niewielki wydatek, a możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Twoje hobby z jakimś przyzwoitym zarabianiem pieniędzy.
Poniżej dość przydługawe wideo pokazujące moją drogę życiową i jej bezpośrednie powiązanie z internetem.

O mnie

Jestem lekarzem medycyny transportu z Wrocławia, który swoją działalność oparł na szybkim dostępie do informacji porzez wyszukiwarkę Google, a ostatnio YouTube.

Do tej pory marketingiem internetowym zajmowałem się raczej jako hobby. Tym nie mniej przez kilka lat zdobyłem poprzez eksperymentowanie na Google i swoich stronach pewne doświadczenie i uważam, że warto się nim jakoś podzielić.

Zapraszam do czytania!

Kalendarz

wrzesień 2022
P W Ś C P S N
« kw.    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930