Marketing Wideo

9 Sty 2012

Spam w komentarzach YT

Autor: gabinet. Kategorie: Bez kategorii

Dwa filmiki pokazujące problemy z trollami na YouTube komentarzami typu spam. Niestety póki YT nie zmieni swojej polityki totalnej anonimowości,
problem od czasu do czasu będzie się pojawiał. Oczywiście bardziej narażeni są użytkownicy z popularnymi kanałami

Filmik pokazujący, że „Król Jest nagi”, czyli cały „Wykop” to kilka osób, ale spamujących z wielu w naprędce stworzonych kanałów.
Na szczęście usuwanie spamu nie zajmuje zbyt wiele czasu i warto się choć na chwilkę oddać temu mało ciekawemu zajęciu.

Na drugim filmie pokazałem, że YouTube ma jeszcze sporo do zrobienia, jeżeli chodzi o ochronę swoich „normalnych użytkowników.

Masowe usuwanie i blokowanie komentarzy wraz z kanałami typu spam na pewno by im nie zaszkodziło.

Tradycyjnie zapraszam do komentarzy na blogu.
Dariusz Kraśnicki
Wrocław

Podziel się:


Komentarze (2) do "Spam w komentarzach YT"

1 | Anonim

10 Sty 2012 o 15:06

Avatar

Ciekawy pomysł na filmy o trollach. Mam taki pomysł odnośnie pana filmów mógłby pan robić przeglądy kanałów trolli. Jest dużo filmów tego typu i ogląda je sporo ludzi. Można ostrzec społeczność YT przed userami typu:
*Karmazynowypiekarz3
*Tytanowaszafkanabuty
*SebastianGalczynski
I inni, co pojawili się w pana filmach. To byłoby ciekawe, miałby pan dodatkowe zajęcie a jeśli dużo ludzi się o nich dowie to może YouTube zablokuje ich konta i będzie spokój.
Według mnie to dobry materiał na film nie musi pan jednego w jednym filmie np. tę trójkę powyżej można w jednym projekcie i będzie to ciekawe zajęcie i nowa seria dla pańskiego konta.
Ja osobiście nie robię żadnych filmów, gdyż nie mam do tego smykałki a pan robi wyśmienite filmiki, ze świetną obróbką i do tego ma pan spokojny głos, który w ciekawy sposób przyciąga ludzi.
Na YouTubie spotkałem się z takimi filmami o kontach trolli dość wiele razy i to często pomaga, bo gdy video jest znane ekipa YouTube może coś w tej sprawie zrobić.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w karierze video.

Na inteligentnym komentarzu odnośnie zachowania ich można zdobyć poparcie, które zaskutkuje w widzach, wyświetleniach to sposób wybicia sie i pokazania w lepszym świetle YouTube’a.

2 | E-kreacja

8 Lut 2012 o 22:25

Avatar

Film sprawny, dobre oznaczenia wykonywanych funkcji, tylko wokal taki jakby zmęczony i znudzony trochę 😉

Zostaw komentarz

O mnie

Jestem lekarzem medycyny transportu z Wrocławia, który swoją działalność oparł na szybkim dostępie do informacji porzez wyszukiwarkę Google, a ostatnio YouTube.

Do tej pory marketingiem internetowym zajmowałem się raczej jako hobby. Tym nie mniej przez kilka lat zdobyłem poprzez eksperymentowanie na Google i swoich stronach pewne doświadczenie i uważam, że warto się nim jakoś podzielić.

Zapraszam do czytania!

Kalendarz

Maj 2019
P W Ś C P S N
« Kwi    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031