Marketing Wideo

18 Mar 2012

Podgląd scen filmów na YT

Autor: gabinet. Kategorie: Bez kategorii|Ulepszenia YouTube

Podgląd scen filmiku internetowego zobaczyłem kiedyś na jakiejś produkcji „Porn Industry” Pozwalał on szybko przejść do właściwych scen, omijając całkowicie grę wstępna.

Jest on bardzo użyteczny, szczególnie przy dłuższych produkcjach, a nawet całych pełnometrażowych filmach, gdzie nie wszystko może nas interesować i chcemy przejść od razu do jakiejś konkretnej sceny.

Na razie wydaje mi się, że jest to ograniczone tylko do kont partnerskich, chociaż może YT wprowadza gadżet stopniowo i już ta wiadomość za parę dni nie będzie aktualna.
Tak czy owak ten podgląd mnie cieszy, bo często wstęp filmu jest bardzo nudny, niestety też kamyczek do własnego ogródka, a meritum sprawy czy ciekawa scenka z „ładną panią” jest gdzieś ukryta.

Doniesienie traktuję jako wstępne. Cieszy, że YouTube staje się coraz bardziej telewizją obywatelską /ze wszystkimi pozytywami i negatywami tego zjawiska/. Uzupełniają swój player o nowe gadżety.

Coraz bardziej przekonuję się do tezy, że przyszłość telewizji leży w kanałach wybitnie niszowych, ale interaktywnych i trafiających w gust nawet najbardziej dziwnych upodobań. Przekonuje się powoli o tym prasa papierowa, która rozpaczliwie walczy ze spadającymi nakładami /i zarobkami/. Nie chciałbym być złym prorokiem, ale może duże stacje TV wyciągną z tego jakieś wnioski.

Zapraszam do komentarza tego artykułu
Dariusz Kraśnicki

Podziel się:


Brak komentarzy do "Podgląd scen filmów na YT"

Zostaw komentarz

O mnie

Jestem lekarzem medycyny transportu z Wrocławia, który swoją działalność oparł na szybkim dostępie do informacji porzez wyszukiwarkę Google, a ostatnio YouTube.

Do tej pory marketingiem internetowym zajmowałem się raczej jako hobby. Tym nie mniej przez kilka lat zdobyłem poprzez eksperymentowanie na Google i swoich stronach pewne doświadczenie i uważam, że warto się nim jakoś podzielić.

Zapraszam do czytania!

Kalendarz

Luty 2020
P W Ś C P S N
« Kwi    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829