Marketing Wideo

1 cze 2011

Gideon Shalwick przygotowuje nowy Kurs Wideo

Autor: gabinet. Kategorie: Kursy i szkolenia

Gideon Shalwick przygotowuje nowy Kurs Wideo

Ponieważ moja prawdziwa przygoda z wideo online zaczęła się dopiero po kursie wideo zaczęła się po gruntownym szkoleniu u Gideon-a Shalwick-a
myślę, że każdy początkujący wideo marketer powinien zapoznać się z jego metodą wykorzystania Online Wideo do zarobieniu jakiś pieniędzy.
Ostatnio Gideon zaczął nową kampanię, promującą jego szkolenia.

Przykład jego filmików pozwoliłem sobie pokazać na mojej stronie:

W tym filmie pokazuje pewne zasady, które stosuje On w swoim biznesie. Chodzi głównie o HedgeHog Concept i następstwa z niego wynikające.
Głównym problemem jego szkoleń /dla polskiego odbiorcy/ jest cena. Należy się liczyć z wydatkiem około 1000 $, co w przypadku niedoborów
gotówki lub rozpoczynania przygody z wideo marketingiem może być barierą nie do pokonania.

Dlatego zachęcam do odwiedzenia jego strony  http://gideonshalwick.com/ , gdzie można pobrać jego darmowego E-Booka Rapid Video Blogging. Samo wprowadzenie tych zasad pozwoli być w czołówce wideo marketingu w Polsce. Raport napisany jest w prostym języku angielskim i przy odrobinie samozaparcia, jego zrozumienie nie powinno stanowić najmniejszego problemu.

  • Oczywiście jest on zupełnie bezwartościowy, jeżeli za tym nie pójdzie jakaś akcja, czyli po prostu kręcenie filmików oraz ich bezwzględne promowanie.
  • Wcześniej czy później musi to przynieść rezultaty, a w pewnym sensie mogę podpisać się pod tym „obiema rękami”
  • Przypuszczam też, że Gideon Shalwick przygotowuje jakiś nowy Kurs Wideo lub inny produkt, ale o tym przekonamy się niedługo

Należy przyznać zdecydowanie pierwszeństwo w polskich wywiadach z Gideonem Shalwick-iem Dawidowi ze strony ProMarketer.pl

Sam się zastanawiam jak mu się udało namówić go, do jednego z dłuższych wywiadów jaki widziałem.

Tym nie mniej być może uda mi się również zrobić niespodziankę dla czytelników mojego bloga. Na razie nie chcę niczego zapeszać, więc zachęcam oczywiście do jego subskrypcji.

Jeżeli masz jakiś komentarz do tego artykułu, to zapraszam Cię serdecznie. Przynajmniej Google zobaczy jakiś „social proof” mojej pisaniny.

  • Każdy komentarz jest mile widziany, jak również zapoznanie się z jego darmowym Raportem : Rapid Video Blogging.

 

Podziel się:


Brak komentarzy do "Gideon Shalwick przygotowuje nowy Kurs Wideo"

Zostaw komentarz

O mnie

Jestem lekarzem medycyny transportu z Wrocławia, który swoją działalność oparł na szybkim dostępie do informacji porzez wyszukiwarkę Google, a ostatnio YouTube.

Do tej pory marketingiem internetowym zajmowałem się raczej jako hobby. Tym nie mniej przez kilka lat zdobyłem poprzez eksperymentowanie na Google i swoich stronach pewne doświadczenie i uważam, że warto się nim jakoś podzielić.

Zapraszam do czytania!

Kalendarz

grudzień 2021
P W Ś C P S N
« kw.    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031